Hurtownia spożywcza słodyczy artykuły spożywcze - MPT TABO Poznań
wersja mobilna serwisu

Kontakt
MPT TABO Sp. z o.o.
biura i magazyny:
Bogucin, ul. Gnieźnieńska 130
62-006 Kobylnica
e-mail zamówienia:
zamowienia@tabo.pl
e-mail logistyka:
logistyka@tabo.pl
e-mail ogólny:
kontakt@tabo.pl
tel.: +48 61 877 05 45
fax: +48 61 653 82 76
tel. logistyka:
+48 606 263 971
Kierownik Działu Sprzedaży
Tomasz Ziółkowski
+48 602 121 901
t.ziolkowski@tabo.pl
Z-ca kierownika Działu Sprzedaży
Paweł Guderski
+48 606 264 019
p.guderski@tabo.pl
Kierownik Działu Zakupu
Dorota Wypych
+48 606 776 503
d.wypych@tabo.pl
Kierownik Działu Logistyki
Tomasz Sprengel
+48 603 977 764
sprengel@tabo.pl
Kierownik Działu IT
Piotr Buksa
+48 692 413 127
p.buksa@tabo.pl
Marketing i reklama
Bartosz Kubiak
+48 660 480 573
b.kubiak@tabo.pl

Kontakt z przedstawicielami handlowymi
Przedstawiciel handlowy na region
Alicja Śrama
+48 604 522 841
Poznań: Rataje Dolne i Górne, Starołęka
alicja@tabo.pl
Przedstawiciel handlowy na region
Artur Parzysz
+48 696 476 114
Poznań: Piątkowo, Wilczak, PiP Gronowa
a.parzysz@tabo.pl
Koziegłowy, Murowana Goślina,Wągrowiec, Skoki
Przedstawiciel handlowy na region
Łukasz Wasiak
+48 795 408 146
Poznań: Grunwald, Plewiska, Skórzewo, Jeżyce,
l.wasiak@tabo.pl
Ogrody
Przedstawiciel handlowy na region
Krzysztof Helak
+48 606 776 510
Oborniki, Szamotuły, Sieraków, Kaźmierz, Pamiątkowo, Międzychód
k.helak@tabo.pl
Przedstawiciel handlowy na region
Maciej Hołoga
+48 606 263 931
Poznań: Winogrady, Giełda Franowo,
Zawady, Warszawska, OH NEWA
m.hologa@tabo.pl
Swarzędz, Suchy Las
Przedstawiciel handlowy na region
Mariusz Sobiło
+48 606 263 627
Poznań: Dębiec, Wilda
m.sobilo@tabo.pl
Kórnik, Środa Wlkp., Jarocin, Kalisz, Pobiedziska, Gniezno, Żnin, Bydgoszcz, Inowrocław, Kościan
Przedstawiciel handlowy na region
Edward Kosik
+48 604 522 364
Poznań: Centrum
e.kosik@tabo.pl
Kiekrz, Rokietnica, PSS Puszczykowo
Przedstawiciel handlowy na region
Tomasz Koźlarek
+48 795 590 583
Poznań: Podolany
t.kozlarek@tabo.pl
Komorniki, Stęszew, Baranowo, Przeźmierowo, Sady, Tarnowo Podgórne
Przedstawiciel handlowy na region
Robert Twardowski
+48 604 522 638
Kwilcz, Pniewy, Lwówek, Buk, Opalenica,
Nowy Tomyśl, Niepruszewo, Dopiewo
r.twardowski@tabo.pl
Przedstawiciel handlowy na region
Radosław Lasota
+48 606 603 552
Luboń, Puszczykowo (bez sieci PSS Puszczykowo), Śrem, Dolsk, Krzywiń
r.lasota@tabo.pl
Przedstawiciel handlowy na region
Łukasz Sitarski
+48 664 006 347
Poznań:Glogowska, Kopanina, Łazarz, Świerczewo
l.sitarski@tabo.pl
Mosina, Czempiń, Rogalinek
Przedstawiciel handlowy na region
Piotr Burzyński
+48 664 006 325
Czarnków, Połajewo, Ryczywół, Włoszakowice, Przemęt, Śmigiel, Czacz, Święciechowa, Międzyrzecz, Wolsztyn, Rakoniewice, Grodzisk, Skwierzyna, Trzciel
p.burzynski@tabo.pl
Przedstawiciel handlowy na region
Agnieszka Klauza
+48 692 079 918
Piła, Gorzów Wlkp., Drezdenko, Strzelce Kraj., Wałcz, Trzcianka, Wieleń, Wysoka, Wyrzysk, Łobżenica
a.klauza@tabo.pl
Przedstawiciel handlowy na region
Artur Amielko
+48 604 476 157
Piła, Budzyń, Chodzież, Trzcianka, Wronki, Złotów, Kaczory
a.amielko@tabo.pl
Przedstawiciel handlowy na region
Adam Szpajda
+48 604 522 863
Leszno, Gostyń, Rawicz, Góra, Wrocław, Polkowice, Trzebnica, Miejska Górka
a.szpajda@tabo.pl
Przedstawiciel handlowy na region
Marcin Dolata
+48 696 418 431
Leszno, Święciechowa, Głogów, Sława, Rydzyna, Bojanowo, Poniec, Krzemieniewo, Wschowa
m.dolata@tabo.pl
[ ver. 1.2.12.0 ]