Hurtownia spożywcza słodyczy artykuły spożywcze - MPT TABO Poznań

O firmie

Hurtownia spożywcza MPT TABO Sp. z o.o. jest członkiem - współzałożycielem Grupy MPT skupiającej największe na polskim rynku hurtownie spożywcze. Firma swoim działaniem obejmuje region północno – zachodni Polski, gwarantując swoim klientom 24h serwis, bogatą ofertę asortymentową i atrakcyjne ceny. Od początków istnienia - od roku 1991 hurtownia specjalizuje się w obrocie produktami spożywczymi.

W swojej ofercie posiadamy artykuły specjalnie dostosowane do wymagań klientów - blisko 8000 pozycji asortymentowych pochodzących od 105 producentów. Towar dostarczany jest 32 samochodami bezpośrednio do ponad 2300 klientów. Dbamy o jak najwyższą jakość naszych usług, a w odpowiedzi na potrzeby klientów, każdego roku rozszerzamy naszą ofertę o nowe produkty.

Naszymi klientami są przede wszystkim sklepy spożywcze i specjalistyczne, sieci sklepów, podhurty, a także stacje benzynowe, kioski, urzędy, banki, biura, hotele, szkoły i przedszkola, salony samochodowe oraz zakłady pracy i agencje reklamowe.

W 2011 roku oddaliśmy do użytku nowo wybudowany magazyn wysokiego składu w Bogucinie o powierzchni 6500m2 (10000 miejsc paletowych). W efekcie dynamicznego przyrostu obrotów oraz zwiększenia liczby naszych klientów, w 2019 roku rozbudowaliśmy nasz magazyn o kolejne 4500m2. W chwili obecnej dysponujemy łączną powierzchnią 11000m2 (17000 miejsc paletowych).

Obecnie zatrudniamy ponad 150 osób pracujących nad utrzymaniem najwyższych standardów obsługi. Klienci pozostają w ciągłym kontakcie z naszą firmą za pośrednictwem grupy siedemnastu wyspecjalizowanych Przedstawicieli Handlowych, którzy pracują przy użyciu najnowszych systemów łączności dzięki którym mają stały, bezpośredni dostęp do bazy danych firmy, udostępniając klientom błyskawiczną informację o aktualnych promocjach, stanie realizacji zamówień i rozliczeniach finansowych.
Ponadto do dyspozycji naszych partnerów pozostaje dostępny on-line na stronie www.tabo.pl moduł e-hurtownia, poprzez który mogą samodzielnie i w dowolnym momencie sprawdzać wszystkie niezbędne informacje handlowe oraz składać zamówienia. Dodatkowo na stałe współpracujemy z grupą około 200 przedstawicieli producentów.
Zamówienia można składać na trzy sposoby:
1. Zamówienia u przedstawiciela handlowego – kontakt bezpośredni z przedstawicielem handlowym MPT TABO
2. Zamówienia w Dziale Obsługi Klienta - można składać osobiście, telefonicznie, wysyłać faxem oraz pocztą elektroniczną
3. Zamówienia przez Internet – bezpośrednio przez moduł e-hurtownia

Każdego roku w październiku organizowane są Targi Spożywcze, w 2021 roku była to już XXIII edycja. Udostępniamy szeroki wachlarz promocji, programów motywacyjnych, programów wsparcia sprzedaży. Codzienną, uczciwą pracą budujemy Partnerstwo wraz z naszymi Kontrahentami. Wszystkim swoim Klientom oferujemy cotygodniowe promocje rabatowe tzw. „Tygodniówki”. Ponadto, dwa razy w roku przeprowadzane są duże akcje promocyjne:
- Bogate Lato - coroczny letni program lojalnościowy premiowany udziałem w ekskluzywnym szkoleniu.
- Tabomania - coroczny wiosenny program promocyjny w którym klienci zdobywają dodatkowe premie finansowe.