Hurtownia spożywcza słodyczy artykuły spożywcze - MPT TABO Poznań
Regulamin

1. Każdy Klient, który zaakceptuje niniejszy regulamin i podpisze zgłoszenie o współpracy otrzymuje od MPT TABO hasło oraz nr ID upoważniające do składania zamówień poprzez stronę internetową www.tabo.pl

2. Warunki handlowe oraz terminarz dostaw ustala się z działem obsługi sprzedaży internetowej przed odbiorem nr ID i hasła.

3. Minimum logistyczne wynosi 750 PLN netto.

4. Nr ID oraz hasło jest niepowtarzalne dla każdego klienta (punktu dostawy).

5. Klient zobowiązany jest do zachowania osobistego nr ID oraz hasła w ścisłej tajemnicy.

6. Klient składający zamówienie do systemu zobowiązany jest przyjąć w całości dostawę w ustalonym terminie.

7. Rezerwacje składamy do godz. 17.00 dla zamówień z realizacją na następny dzień. Realizacja zamówień odbywa się zgodnie z harmonogramem ustalonym wspólnie z Klientem.

9. UWAGA ! Zamówienia złożone po godzinie 17.00 w piątek będą wprowadzane do systemu w poniedziałek rano z uwzględnieniem nowych rabatów naliczonych wg aktualnej oferty promocyjnej tygodniowej, obowiązującej w danym tygodniu od poniedziałku każdego tygodnia.

Formularze zgłoszenia współpracy dostępne są u naszych przedstawicieli handlowych oraz w siedzibie naszej firmy.


Przygotowaliśmy także dedykowaną mobilną aplikację umożliwiająca pracę w trybie on-line. Aplikacja mobilna podpowie Tobie, jak złożyć zamówienie targowe szybko i intuicyjnie. Aplikacja dostępna do pobrania: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.itquorum.apollo_plus