Hurtownia spożywcza słodyczy artykuły spożywcze - MPT TABO Poznań
MPT TABO – paczki świąteczne, prezenty dla pracowników - upominki, prezenty świąteczne
Paczki okazjonalne

Firma MPT Tabo Sp. z o.o. świadczy również usługi w zakresie przygotowania i dystrybucji paczek świątecznych (Boże Narodzenie, Wielkanoc) oraz upominków okazjonalnych (Dzień Dziecka, Dzień Kobiet, Dzień Babci, Dzień Dziadka, itp.)

Każda paczka lub zestaw przygotowywany jest zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta. W tym celu Przedstawiciel Handlowy naszej firmy dojeżdża do klienta i na spotkaniu ustala wszystkie szczegóły dotyczące asortymentu, przygotowania i dystrybucji paczek, zgodnie ze wskazaniami kontrahenta.

Jako bezpośredni dystrybutor głównych marek słodyczy dostępnych na rynku krajowym, posiadamy w swojej ofercie wiele produktów, zarówno z oferty standardowej jak i okazjonalnej, które są w stanie zadowolić nawet najwybredniejsze gusta klientów.

Dysponujemy również szeroką gamą opakowań, w których przygotowujemy zestawy świąteczne, począwszy od toreb foliowych, poprzez opakowania kartonowe na płóciennych workach skończywszy. Każdy z w/w rodzajów opakowań dostosowany jest gabarytowo do wielkości paczki a na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość przygotowania określonych logotypów, które zostaną nadrukowane na w/w opakowaniach.

Dodatkowo na specjalne życzenie kontrahenta, w procesie przygotowania paczek możemy umieścić w nich produkty spoza listy asortymentowej dostępnej w naszej firmie np. różnego rodzaju gadżety reklamowe typu maskotka, kartka świąteczna, kalendarz, itp. W/w produkty możemy indywidualnie odebrać od klienta lub zakupić je we własnym zakresie.

Paczki

Jako firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie przygotowania i dystrybucji paczek świątecznych gwarantujemy naszym kontrahentom najwyższą jakość usług i pełen profesjonalizm.

Z naszych usług korzystały wielokrotnie takie firmy jak: NSZZ Solidarność Volkswagen Poznań, Poczta Polska SA, MPK Poznań, WSK Poznań, Steel Building i wiele innych. Każdorazowo z zawartych kontraktów wywiązywaliśmy się w sposób nie budzący jakichkolwiek zastrzeżeń.

Jeżeli szukacie Państwo firmy solidnej, rzetelnej i profesjonalnej, która przygotuje paczki świąteczne dla Was lub Waszych pracowników od początku do końca, z gwarancją 100%-wej jakości to MPT Tabo jest najlepszym wyborem.

Wystarczy wykonać telefon +48 602 121 901 lub napisać maila na adres paczki@tabo.pl wpisując w jego treści „JESTEŚMY ZAINTERESOWANI PACZKAMI ŚWIĄTECZNYMI” a nasz Przedstawiciel Handlowy skontaktuje się w ciągu 48h.

Zapraszamy do współpracy!